bernu fotosesija laba fotostudija
bernu fotosesija laba fotostudija
bernu fotosesija laba fotostudija
bernu fotosesija laba fotostudija
bernu fotosesija laba fotostudija
bernu fotosesija laba fotostudija
bernu fotosesija laba fotostudija

BĒRNU FOTOSESIJA

"Bērni redz brīnumus, jo viņi tos meklē"

- Kristofers Mūrs- 

Jūsu bērns ir unikāls. Katra jauna diena ir brīnumu un pārsteigumu pilna. Apstādiniet šos mirkļus un iemūžiniet tos sirsnīgās bērnu fotogrāfijās.

 

Bērnu fotogrāfijas un dažādas lietas ar fotogrāfiju uzdruku ir mīļas dāvanas citiem ģimenes locekļiem.

 

Labā fotostudija un fotogrāfs Kaspars Suškevičs fotogrāfijās atspoguļos jūsu bērna būtību un dvēseli. Fotogrāfs noķers lieliskos kadros nebēdni, kas nekad neapstājas, kā arī fotogrāfs ieinteresēs un aizraus to, kuram fotografēties šodien nemaz negribas.

 

Bērnu fotosesija var notikt Labās fotostudijas telpās, kas īpaši pielāgotas mazuļu un bērnu fotosesijām. Tās fotostudijas telpas ir plašas, siltas un bērniem drošas. Labā fotostudijā bez tradicionālajiem aksesuāriem (krēsliem, rotaļlietām un burbuļiem) ir arī lieli kartona kluči, siena, uz kuras var zīmēt un radīt savu unikālo fotogrāfijas fonu. Labajā fotostudijā būs aizraujoši gan pašiem mazākajiem, gan jau lielākiem fotomodeļiem.

 

Bērnu fotosesija var notikt arī brīvā dabā, kur bērni ir daudz atraisītāki, bet pati daba ir lielisks fons jebkurā gadalaikā. Lieliska vieta fotosesijai ir arī jūsu mājas, kas ir bērnu ierastā vide. Mobilais studijas aprīkojums, kas ir fotostudijas rīcībā, jebkuru vietu ļaus pārvērst nelielā fotostudijā, nodrošinot nemainīgi augstu fotogrāfiju kvalitāti.

 

Labā fotostudija fotogrāfs Kaspars Suškevičs piedāvā no vairākiem BRĪNUMIEM - bērnu fotosesiju variantiem - izvēlēties tieši jūsu bērnam/ bērniem atbilstošāko. Radošās idejas pasmeļaties galerijā. Uz dažiem biežāk uzdotajiem jautājumiem ir sniegtas atbildes, bet neatbildēta jautājuma gadījumā zvaniet +37122334488 vai rakstiet uz e-pastu: info@labafotostudija.lv

  • Facebook Labafotostudija
  • Instagram Labafotostudija
  • Twitter Labafotostudija
  • Latvijas kāzu fotogrāfu Asociācija
  • Fotogrāfs Kaspars Suškevičs

                                    Fotogrāfijas un teksts © fotogrāfs Kaspars Suškevičs                                    

Latvija Tel. nr. 22334488  vai  29274457     epasts : info@labafotostudija.lv
Fotogrāfam Kasparam Suškevičam ir tiesības izmantot sevis uzņemtās fotogrāfijas pašreklāmas nolūkiem un publicitātei. Fotogrāfiju un teksta izmantošana atļauta tikai ar fotogrāfa Kaspara Suškeviča piekrišanu. Fotogrāfiju izmantošanas gadījumā obligāta norāde uz autoru un mājaslapu www.labafotostudija.lv

2021

Privātuma Politika