BĒRNU FOTOSESIJA

JAUTĀJUMI & ATBILDES

 

1. Kā pieteikties uz fotosesiju?

 

2. Cik ilgi jāgaida uz fotosesiju?

 

3. Cik savlaicīgi jāierodas uz fotosesiju?

 

4. Kur atrodas Labā fotostudija?

 

5. Kādu pakalpojumu komplektu izvēlēties?

 

6. Vai fotosesijai iepriekš jāgatavojas?

 

7. Kā ģērbties uz fotosesiju?

 

8. Kur vislabāk fotografēties?

 

Pirmkārt piedavājam fotografēties Labās fotostudijas telpās. Kā jau profesionāla fotostudija tā ir aprīkota ar modernu un kvalitatīvu studijas tehniku (vairāk), vairākām, interesntām darba vietām (vairāk) un dažādiem aksesuāriem. Fotostudijas telpas ir gaišas, siltas un bērniem drošas.

 

Iespējams, ka jūsu bērns būs pirmo reizi fotostudijā un viņam tas būs īsts brīnums, kā rezultātā būs dubults ieguvums - kvalitatīvas fotogrāfijas un lielisks piedzīvojums, kas paliks atmiņā.

 

Ja vien laika apstākļi ir atbilstoši, tad burvīgas fotogrāfijas izdodas dabā - parks, dārzs, mežs, pļava, jūrmala, pat purvs. Daba piedāvā lieliskus fonus jebkurā gadalaikā. Bieži vien bērni dabā jūtas brīvāk, tāpēc fotografēšanās process ir jautrāks. Daba liek improvizēt, kā rezultātā fotografiju kvalitāte ir nemainīgi augsta, bet iegūtais rezultāts pārsteidz.

 

Lieliska vieta bērnu fotogrāfijām ir arī viņu ierastā vide - mājas. Fotogrāfa Kaspara Suškeviča rīcībā ir mobilais fotostudijas aprīkojums, kas ļauj bērnistabu pārvērst studijā. Jūs būsiet pārsteigti cik jauki fotogrāfijās izskatās jūsu dzīves vieta un varbūt vienmēr mazliet nekārtīgā bērnistaba. Bērna ierastajā vidē viņš jutīsies visērtāk un pēc akseuāriem nav tālu jāmeklē. Pārdomu vērts varints.

 

Arī jebkurā citā vietā var notikt BRĪNUMU fotosesija. Papildus izmaksas un atļaujas šajā vietā fotografēt paliek jūsu ziņā.

 

9. Kad un kā tikšu pie fotogrāfijām?

 

10. Kāda ir norēķināšanās kārtība?

 
11. Vai manas fotogrāfijas būs publiski apskatāmas?
 
12. Kas ir fotogrāfiju pēcapstrāde un retuša?
 
13. Kas ir fotogrāfiju kolāža?
 

BĒRNU

FOTOSESIJA

  • Facebook Labafotostudija
  • Instagram Labafotostudija
  • Twitter Labafotostudija
  • Latvijas kāzu fotogrāfu Asociācija
  • Fotogrāfs Kaspars Suškevičs

                                    Fotogrāfijas un teksts © fotogrāfs Kaspars Suškevičs                                    

Latvija Tel. nr. 22334488  vai  29274457     epasts : info@labafotostudija.lv
Fotogrāfam Kasparam Suškevičam ir tiesības izmantot sevis uzņemtās fotogrāfijas pašreklāmas nolūkiem un publicitātei. Fotogrāfiju un teksta izmantošana atļauta tikai ar fotogrāfa Kaspara Suškeviča piekrišanu. Fotogrāfiju izmantošanas gadījumā obligāta norāde uz autoru un mājaslapu www.labafotostudija.lv

2019

Privātuma Politika