UZŅĒMUMA FOTOSTĀSTS

"Jūsu lielā iespēja var būt tieši tur, kur esat pašreiz"

- Napalions Hils - 

Fotosesija Jūsu uzņēmuma reklāmai. Vadošo darbinieku, uzņēmuma telpu, transportlīdzekļu, produkcijas, ražošanas tehnikas fotogrāfijas, kā rezultātā iegūtās fotogrāfijas iespējams izmantot Jūsu uzņēmuma reklāmas kampaņās, sociālo tīklu un uzņēmuma mājaslapas vajadzībām. Fotosesija Jūsu uzņēmuma birojā, noliktavā, ražošanas telpās utml.

 

Lūgums veiksmīgas sadarbības īstenošanai laicīgi plānot un pieteikt fotogrāfa pakalpojumus.
 

Pēc fotosesijas  10 darbadienu laikā Jūs saņemsiet visas fotosesijas laikā uzņemtās digitālās fotogrāfijas ar apstrādi, fotogrāfijas iespējams lejupielādēt no Laba Fotostudija mājaslapas klientu sadaļas vai ierakstīt datu nesējā.
 

Pirms fotosesijas ar klientu tiek noslēgts līgums par pasūtījumu. Jūsu biznesa fotostāsta izmaksas veido fotosesijas norises vieta, fotogrāfa darba laiks, kvalitatīvam rezultātam nepieciešamais Laba Fotostudija tehniskais aprīkojums.

 

Lai precizētu cenu un pieteiktu Jūsu biznesa fotostāsta fotosesiju, zvaniet +37122334488 vai rakstiet uz e-pastu: info@labafotostudija.lv

  • Facebook Labafotostudija
  • Instagram Labafotostudija
  • Twitter Labafotostudija
  • Latvijas kāzu fotogrāfu Asociācija
  • Fotogrāfs Kaspars Suškevičs

                                    Fotogrāfijas un teksts © fotogrāfs Kaspars Suškevičs                                    

Latvija Tel. nr. 22334488  vai  29274457     epasts : info@labafotostudija.lv
Fotogrāfam Kasparam Suškevičam ir tiesības izmantot sevis uzņemtās fotogrāfijas pašreklāmas nolūkiem un publicitātei. Fotogrāfiju un teksta izmantošana atļauta tikai ar fotogrāfa Kaspara Suškeviča piekrišanu. Fotogrāfiju izmantošanas gadījumā obligāta norāde uz autoru un mājaslapu www.labafotostudija.lv

2021

Privātuma Politika