top of page

DRONA FOTO VIDEO

"Redzēt vairāk..."

Labā Fotostudija piedāvā profesionālus drona foto un video uzņemšanas pakalpojumus. Augstas kvalitātes fotoattēli un 4k izšķirtspējas video ļauj iegūt unikālus kadrus un saturu Jūsu biznesa vajadzībām.

Pret dronu lidojumiem attiecamies nopietni, tapēc ievērojot valsts likumdošanu, mums ir Latvijas Civilās Aviācijas aģentūras izsniegta bezpilota transportlīdzekļa vadīšanas licenze A1 un A2 kategorijā, kā arī drona lidojumu CVT apdrošināšana. Tas kopā ar pieredzi un zināšanām mums ļauj  piekļūt sarežģītām vietām, virs ūdens, lidojot starp kokiem un citiem šķēršļiem, publiskās vietās utml.

Piedāvājam:

  • fotografēšana ar dronu + attēlu apstrāde

  • video uzņemšana ar dronu  ar/bez  video montāžas

  • panorāmas foto ar dronu

  • būvobjektu, ēku vai jumtu apsekošanu ar dronu

Drona foto un filmēšanas cenu ietekmē dažādi faktori - Jums nepieciešamais darba rezultāts, mūsu izmantotā tehnika, transporta izdevumi, lidojuma riska faktori utt. Cenas par drona foto vai filmēšanas pakalpojumiem sākās no 90 eiro. Pasūtījuma sākuma posmā izpētīsim fotografēšanas / filmēšanas vietu, saskaņosim pakalpojuma izmaksas ar Jūsu vēlmēm. Ja nepieciešams, veiksim visu nepieciešamo lidojuma saskaņošanas atļauju noformēšanu ar Civilās Aviācijas aģentūru, Nacionāliem Bruņotiem Spēkiem utml.

bottom of page