top of page

F O T O K U R S I / A P M Ā C Ī B A  M E I S T A R K L A S E S

"Fotogrāfija ir pamanīts dzīves skaistums"

- Tara Čisholma- 

Iespējams, Jūs nekad neesat fotografējuši profesionālā fotostudijā. Un Jūs labprāt vēlētos uzzināt, kā fotografēt studijā, kā rīkoties ar studijas gaismām, kādas ir atšķirības starp dažādiem softboksiem, kas ir "beauty dish", saņemt padomus, kā strādāt ar modeli.

 

Tad Jums noteikti var palīdzēt Labā Fotostudija fotogrāfa Kaspara Suškeviča meistarklase un padomi, kā labāk fotografēt fotostudijā.

Jūs varat pieteikties uz meistarklasi ar savu modeli. Jūsu pirmā fotomodele var būt draudzene / draugs / tuvs cilvēks. Savukārt Labā Fotostudija fotogrāfs Kaspars Suškevičs būs Jūsu konsultants, asistents, cilvēks kas palīdzēs un aizpildīs trūkstošo zināšanu caurumus apmācību meistarklases un mācību fotosesijas laikā. Kopā noregulēsim fototehniku, fotostudijas gaismas, izpratīsim kā strādāt ar modeli fotostudijas fotosesijā, izpētīsim kā veidot kadra kompozīciju.

Lai pieteiktos uz fotostudijas fotosesijas meistarklasi pie fotogrāfa Kaspara Suškeviča, Jums nepieciešams:

  • vēlēšanās mācīties

  • fotoaparāts

  • fotomodele / fotomodelis

Pēc meistarklases Jūs iegūsiet :

  • vērtīgu un praktisku pieredzi

  • individuālu meistarklasi

  • visu meistarklases laikā safotografēto materiālu

Individuālās meistarklases "Kā labāk fotografēt profesionālā fotostudijā" cena - 75 Eur par 1h.

Lai pieteiktos vai uzdotu jautājumus par individuālo fotostudijas meistarklasi, fotokursiem, vai citām apmācības iespējām, zvaniet fotogrāfam Kasparam Suškevičam +371 22 33 44 88 vai rakstiet uz Labās fotostudijas e-pastu: info@labafotostudija.lv

Red Lips
tehniska-studija-promo-bildes-viegls-web
Businesswoman in white
bottom of page