FOTOPAKALPOJUMI   UZŅĒMUMIEM

"Viena no fotogrāfijas priekšrocībām -
tā ir redzama un tā pārvar valodas barjeras"

- Lisa Kristena - 

Kvalitatīvas fotogrāfijas vienmēr ir bijušas daiļrunīgākas par simtiem vārdu. Fotogrāfijas loma uzņēmuma komunikācijā un publiskā tēla veidošanā mūsdienu digitālās informācijas pasaulē ir pieaugusi.

 

Labā fotostudija kopā ar fotogrāfu Kasparu Suškeviču piedāvā plašu un profesionālu fotopakalpojumu klāstu dažādām uzņēmuma vizualizācijas vajadzībām. Fotogrāfa rīcībā ir arī mobilais studijas aprīkojums, tāpēc studijas kvalitātes fotogrāfijas ir uzņemamas arī jūsu uzņēmuma birojā vai ražotnē.

 

Labās Fotostudijas klientu lokā ir tādi klienti kā Latvijas Maiznieks, Z/S Lāči, Latvijas Riteņbraukšanas Federācija, FrancoMarine.eu , Uniblanch, Soneil, Nofrete, Soulstones by Agnese Zeltiņa, Northbee, ISK,  Šarmant, Salaspils novada dome, Salaspils sporta nams, Salaspils Sporta Skola, vairākas Rīgas PII un skolas u.c.

 

  • Facebook Labafotostudija
  • Instagram Labafotostudija
  • Twitter Labafotostudija
  • Latvijas kāzu fotogrāfu Asociācija
  • Fotogrāfs Kaspars Suškevičs

                                    Fotogrāfijas un teksts © fotogrāfs Kaspars Suškevičs                                    

Latvija Tel. nr. 22334488  vai  29274457     epasts : info@labafotostudija.lv
Fotogrāfam Kasparam Suškevičam ir tiesības izmantot sevis uzņemtās fotogrāfijas pašreklāmas nolūkiem un publicitātei. Fotogrāfiju un teksta izmantošana atļauta tikai ar fotogrāfa Kaspara Suškeviča piekrišanu. Fotogrāfiju izmantošanas gadījumā obligāta norāde uz autoru un mājaslapu www.labafotostudija.lv

2021

Privātuma Politika