DĀVANU KARTES

"Atmiņas, varbūt, ir vislabākās dāvanas"

- Glorija Gaizere - 

Jūsu izvēlei tiek piedāvātas Labās fotostudijas fotopakalpojumu dāvanu kartes ar Jūsu vēlmēm atbilstošiem piedāvājumiem un cenām.


Jebkuru no Labās fotostudijas mājas lapas norādītajiem fotopakalpojumiem Jūs varat iegādāties dāvanu kartes veidā Jums vēlamā vērtībā, kā patīkamu pārsteigumu draugiem, paziņām un Jums nozīmīgiem cilvēkiem. 


Dāvanu karti iespējams saņemt Jums ērtā veidā - elektroniski .pdf formātā, vai saņemot pa pastu vēstules veidā, vai tiekoties personīgi. Dāvanu kartei ir unikāls nr, kas kartes saņēmējam ir jānosauc, piesakot fotosesiju "Labā fotostudijā"


Dāvanu kartes derīguma termiņs ir 6 mēneši no iegādes datuma (izņemot īpašās cenas piedāvājumus).


Dāvanu kartes iegādei lūgums rakstīt Labai fotostudijai, izmantojot publicēto formu, norādot pieteikumā vēlamo Dāvanu kartes vērtību un kādu Labās fotostudijas pakalpojumu vēlaties iegādāties.

  • Facebook Labafotostudija
  • Instagram Labafotostudija
  • Twitter Labafotostudija
  • Latvijas kāzu fotogrāfu Asociācija
  • Fotogrāfs Kaspars Suškevičs

                                    Fotogrāfijas un teksts © fotogrāfs Kaspars Suškevičs                                    

Latvija Tel. nr. 22334488  vai  29274457     epasts : info@labafotostudija.lv
Fotogrāfam Kasparam Suškevičam ir tiesības izmantot sevis uzņemtās fotogrāfijas pašreklāmas nolūkiem un publicitātei. Fotogrāfiju un teksta izmantošana atļauta tikai ar fotogrāfa Kaspara Suškeviča piekrišanu. Fotogrāfiju izmantošanas gadījumā obligāta norāde uz autoru un mājaslapu www.labafotostudija.lv

2020

Privātuma Politika