top of page

FOTOREPORTĀŽA UZŅĒMUMIEM

"Labs fotogrāfs zin vietu, kur stāvēt"

- Ansels Adams - 

Mūsdienās biznesa komunikācijā milzīgas nozīme ir sociālajiem tīkliem. Ne tikai blogeriem ir svarīgs sekotāju skaits Facebook-ā, regulāri ierakstītas jaunas ziņas Instagramm un moderns un interaktīvas mājas lapas saturs, bet arī jebkuram uzņēmumam, kuram ir svarīgi ātri un kvalitatīvi mijiedarboties ar savu klientu un sabiedrību.

 

Milzīgajā interneta informācijas plūsmā ir jābūt ļoti spēcīgam tekstam, lai tas tiktu pamanīts. Fotogrāfijas, savukārt, cilvēku uzmanību piesaista uzreiz. Paziņojiet par notikumiem uzņēmumā ar fotogrāfijām no fotoreportāžas.

 

Lai gan ik notikumu katrs otrais cilvēks fotografē vai filmē ar mobilo telefonu, tomēr pat telefons ar labāko fotokameras funkciju nespēj aizstāt profesionāla fotogrāfa darbu. Labās Fotostudijas fotogrāfu klātbūtne būs gandrīz nemanāma, bet fotogrāfijas jūs pārsteigs - kopskati, detaļas un emocija; neviens nebūs aizmirsts.

 

Kamēr fotogrāfs fotografēs un veidos fotoreportāžu, jūsu darbinieki varēs kvalitatīvi veikt savus tiešos pienākumus, bet klienti un sadarbības partneri pilnībā izbaudīt konkrēto pasākumu. Katrs profesionāli un kvalitatīvi pildīs savu uzdevumu.

 

Fotoreportāža var tikt sagatavota 48h laikā vai pēc vienošanās. Jūs saņemsiet visas reportāžas laikā uzņemtās tehniski un situatīvi veiksmīgās fotogrāfijas. Fotogrāfijām tiks veikta pamata korekcija - kadrēšana, toņu un kontrasta korekcija.

 

Fotoreportāžas cena ir atkarīga no darba apjoma, notikuma norises vietas, nepieciešamā fotostudijas tehniskā aprīkojuma. Uzņēmuma fotoreportāžas cenas precizēšanai lūgums sazināties ar Labā Fotostudija.

    

Zvaniet +37122334488 vai rakstiet uz e-pastu info@labafotostudija.lv fotogrāfam Kaspars Suškevičam, lai rezervētu fotoreportāžas laiku.

Fotopakalpojumi uzņēmumiem
Komforta un atpūtas zona, laba fotostudija, laba fotostudija
Businesswoman in white
bottom of page