FOTOSTUDIJA

"Esi tikai Tu un Tava kamera. Tavas fotogrāfijas ierobežojums esi Tu pats, jo mēs redzam to, kas mēs esam"

- Ernests Hāss- 

Labā fotostudija Rīgā - tās ir plašas un gaišas telpas, kas ir aprīkotas ar modernu un kvalitatīvu fototehniku un papildinātas ar radošiem interjera risinājumiem, dažādiem fotografēšanai noderīgiem aksesuāriem.

 

Labā fotostudija Rīgā ir iekārtota tā, lai tajā būtu ērti, kvalitatīvi un profesionāli strādāt gan  profesionāliem fotogrāfiem, gan citiem fotografēt gribētājiem.

 

Labā fotostudija atrodas netālu no Rīgas centra - Mazā krasta ielā 83, 3.st., pie t/c Mols. Tā ir vieta, kurai ir ērti piekļūt gan ar privāto automašīnu, gan ar sabiedrisko transportu - tramvaju nr.7

 

Labās fotostudijas Rīgā kopējā platība ir 72 kv.m ar 4,2 m augstiem griestiem un milzīgu logu 3x3m, kas visas dienas garumā nodrošina siltā spektra dienasgaismu.

 

Bez augstas kvalitātes studijas tehnikas un aprīkojuma (skatīties) un klasiskā baltā fona, ir vēl vairākas darba zonas un krāsainie papīra foni (skatīties), lai realizētu radošās ieceres.

  • Facebook Labafotostudija
  • Instagram Labafotostudija
  • Twitter Labafotostudija
  • Latvijas kāzu fotogrāfu Asociācija
  • Fotogrāfs Kaspars Suškevičs

                                    Fotogrāfijas un teksts © fotogrāfs Kaspars Suškevičs                                    

Latvija Tel. nr. 22334488  vai  29274457     epasts : info@labafotostudija.lv
Fotogrāfam Kasparam Suškevičam ir tiesības izmantot sevis uzņemtās fotogrāfijas pašreklāmas nolūkiem un publicitātei. Fotogrāfiju un teksta izmantošana atļauta tikai ar fotogrāfa Kaspara Suškeviča piekrišanu. Fotogrāfiju izmantošanas gadījumā obligāta norāde uz autoru un mājaslapu www.labafotostudija.lv

2021

Privātuma Politika