top of page
laba fotostudija rīgā, fotosesijas, fotostudijas īre, profesionāls fotogrāfs rīgā

FOTOSTUDIJAS   ĪRE

"Tu neuzņem fotogrāfiju, tu to veido"

- Ansels E. Adams - 

Menu Board
Wall Clock
Labā fotostudija, fotostudijas lietošanas noteikumi, fotostudijas īre, profesionāla fotostudija
Businesswoman in white

Jūsu ērtībām Labās fotostudijas telpu īres rezervāciju var veikt online tiešsaistē. Tas ir ātri, viegli un ērti.

 

Labā fotostudijā ir izveidota par profesionālu un kvalitatīvu fotostudiju - liela gaiša telpa ar vairākām fotozonām un rekvizītiem. Arī jums ir iespējas strādāt Labajā fotostudijā, īrējot to Jūsu vajadzībām.

Vasaras karstumā studijā ir vēsi, jo pieejami divi kondicionieri, savukārt ziemā silti, jo telpā ir lieli radiatori.

 

Fotostudijas tehniskais aprīkojums apmierinās prasīgu profesionāli - jaudīga gaismas tehnika ar aksesuāriem, ērta griestu statīvu sliežu sistēma, elektroniski maināmi papīra foni, daudz rekvizītu.

 

Savukārt tiem, kam fotogrāfija ir hobijs, tā ir lieliska iespēja strādāt ar labu, profesionālu, kvalitatīvu gaismas tehniku un realizēt dažnedažādas idejas daudzajās fotozonās. Ja nejūties īsti drošs darbā ar studijas aprīkojumu, tad studijas fotogrāfs Kaspars Suškevičs parādīs un pastāstīs kā ar to strādāt, lai rezultāts būtu kvalitatīvs.

Lielais logs (3x3m) ar siltā spektra dienas gaismu dod plašas iespējas arī tiem, kuriem patīk strādāt dabīgās gaismas studijā. Fotostudijā ir profesionāls priekšmetu fotogrāfiju galds un priekšmetu fotografēšanas gaismas telts.

 

Labās fotostudijas telpas var izmantot ne tikai fotografēšanai vai filmēšanai, tajās var rīkot arī seminārus, meistarklases un citas radošas nodarbības.

 

www.labafotostudija.lv iesaka arī www.fotoeksperts.lv

bottom of page