labafotostudija1

FOTOSTUDIJAS   ĪRE

"Tu neuzņem fotogrāfiju, tu to veido"

- Ansels E. Adams - 

No 3.12.2020 līdz 06.04.2021 valsts noteikto epidemioloģisko prasību ievērošanai, ienākot fotostudijā, jālieto sejas aizsargmaskas.

Maksimālais cilvēku skaits telpā - 5. Šajā periodā fotostudija pieejama video filmēšanas projektiem, priekšmetu, produktu fotosesijām un savas ģimenes fotosesijām vienas mājsaimniecības ietvaros.

 

Jūsu ērtībām Labās fotostudijas telpu īres rezervāciju var veikt online tiešsaistē. Tas ir ātri, viegli un ērti.

 

Labā fotostudijā ir izveidota par profesionālu un kvalitatīvu fotostudiju - liela gaiša telpa ar vairākām fotozonām un rekvizītiem. Arī jums ir iespējas strādāt Labajā fotostudijā, īrējot to Jūsu vajadzībām.

 

Fotostudijas tehniskais aprīkojums apmierinās prasīgu profesionāli - jaudīga gaismas tehnika ar aksesuāriem, ērta griestu statīvu sliežu sistēma, elektroniski maināmi papīra foni, daudz rekvizītu.

 

Savukārt tiem, kam fotogrāfija ir hobijs, tā ir lieliska iespēja strādāt ar labu, profesionālu, kvalitatīvu gaismas tehniku un realizēt dažnedažādas idejas daudzajās fotozonās. Ja nejūties īsti drošs darbā ar studijas aprīkojumu, tad studijas fotogrāfs Kaspars Suškevičs parādīs un pastāstīs kā ar to strādāt, lai rezultāts būtu kvalitatīvs.

Lielais logs (3x3m) ar siltā spektra dienas gaismu dod plašas iespējas arī tiem, kuriem patīk strādāt dabīgās gaismas studijā. Fotostudijā ir profesionāls priekšmetu fotogrāfiju galds un priekšmetu fotografēšanas gaismas telts.

 

Labās fotostudijas telpas var izmantot ne tikai fotografēšanai vai filmēšanai, tajās var rīkot arī seminārus, meistarklases un citas radošas nodarbības.

 

www.labafotostudija.lv iesaka arī www.fotoeksperts.lv

  • Facebook Labafotostudija
  • Instagram Labafotostudija
  • Twitter Labafotostudija
  • Latvijas kāzu fotogrāfu Asociācija
  • Fotogrāfs Kaspars Suškevičs

                                    Fotogrāfijas un teksts © fotogrāfs Kaspars Suškevičs                                    

Latvija Tel. nr. 22334488  vai  29274457     epasts : info@labafotostudija.lv
Fotogrāfam Kasparam Suškevičam ir tiesības izmantot sevis uzņemtās fotogrāfijas pašreklāmas nolūkiem un publicitātei. Fotogrāfiju un teksta izmantošana atļauta tikai ar fotogrāfa Kaspara Suškeviča piekrišanu. Fotogrāfiju izmantošanas gadījumā obligāta norāde uz autoru un mājaslapu www.labafotostudija.lv

2021

Privātuma Politika