top of page
Ģimenes fotosesija, ģimenes fotogrāfs Kaspars Suškevičs, www.labafotostudija.lv

ĢIMENES FOTOSESIJA

"Fotogrāfija ir jūtu, pieskārienu, mīlestības veids. To, ko esat fiksējuši kadrā, to esat noķēruši uz visiem laikiem...
tas atceras sīkumus ilgi pēc tam, kad esat aizmirsuši visu"

- Ārons Siskinds - 

69210933_2219524928146060_13086350285272
kaspars suskevics fpf portfolio review-1
Laptop & Coffee

Ģimenes fotosesija var kļūt par neaizmirstami sirsnīgu un mīļu piedzīvojumu, kura neatņemamas sastāvdaļas ir radošums, jautrība un noslēpums par gala mērķi. Labā fotostudija un fotogrāfs Kaspars Suškevičs garantē, ka gala rezultātā Jūs saņemsiet kvalitatīvas profesionālas ģimenes fotosesijas fotogrāfijas.

Lai kāda būtu jūsu ģimene - maza vai liela, tradicionāla vai mazāk tradicionāla, rāma vai trakulīga, klasisku tradīciju piekritēja vai ultra moderna, Labā Fotostudija atradīs individuālu pieeju katrai no jums. Sakausējot jūsu idejas un vēlmes ar fotogrāfa profesionalitāti iegūsiet fotogrāfijas, kas priecēs jūsu ģimeni un pārsteigs jūsu draugus.

 

Ģimenes piedzīvojums var notikt kā Labās fotostudijas telpās, tā arī jebkurā citā vietā visā Latvijā vai pat ārpus tās robežām.

 

Piesakieties uz satraucošo piedzīvojumu - fotosesiju pat tad, ja jums šķiet, ka nav nevienas pašas radošas idejas. Vajag tikai sākt ļauties procesam un jūs pārsteigs pašu neierobežotā fantāzija. Mazs skrejceļš jūsu fantāzijai lai ir vairākās Labā fotostudijā esošās fotografēšanās fotozonas, interjeri un daudzie aksesuāri.

 

Labā fotostudija sadarbojas ar Sabiedrības integrācijas fondu projektā Latvijas goda ģimene (vairāk), tapēc 3+ ģimenes kartes īpašniekiem ir pieejamas īpašas atlaides (vairāk).

 

Labā fotostudija un fotogrāfs Kaspars Suškevičs piedāvā no vairākiem PIEDZĪVOJUMU variantiem izvēlēties tieši jūsu ģimenei atbilstošāko. Radošās idejas pasmeļaties galerijā. Uz dažiem biežāk uzdotajiem jautājumiem ir sniegtas atbildes, bet neatbildēta jautājuma gadījumā zvaniet +37122334488 / +371 29274457 vai rakstiet uz e-pastu: info@labafotostudijalv

bottom of page