top of page
Kāzu fotogrāfs Kaspars Suškevičs
Kāzu fotogrāfs Kaspars Suškevičs
Kāzu fotogrāfs Kaspars Suškevičs

KĀZU FOTOGRĀFS

"Visi mīlestības stāsti ir skaisti, bet mūsu mīlestības stāsts ir pats skaistākais..."

- nezināms - 

kāzu fotogrāfs portfolio
12 - Copy.jpg
10 - Copy.jpg

      Kāzas ir mīlestības svētki. Prieks, sajūsma, sirsnība, mazliet smeldzes un atkal nebeidzama laimes sajūta – tas viss mainās viskrāsainākajā kaleidoskopā.
Tikai pēc kāzām, nesteidzīgi baudot laika ritumu un raugoties kāzu fotogrāfijās, šīs emocijas ir iespējams izdzīvot vēl un vēl, un vēl.

 

Latvijas kāzu fotogrāfu Asociācijas biedrs, kāzu fotogrāfs Kaspars Suškevičs, piedāvā kāzu fotogrāfa pakalpojumus. Kāzu fotogrāfa pakalpojumi iespējami jebkurā Latvijas pilsētā, kā arī ārpus Latvijas - tekoši pārvaldu latviešu, krievu, angļu valodas. Esmu atsaucīgs, draudzīgs un profesionāls fotogrāfs, kurš uzklausa, iesaka idejas, ņem vērā un spēj realizēt Jūsu vēlmes un iespējas.

Vai vēlaties saņemt labāko piedāvājumu tieši Jums?

 

Iespējams, Jūs domājat, ka profesionāls kāzu fotogrāfs maksā dārgi? Tā nebūt nav un es vienmēr piedāvāju izdevīgus piedāvājumus. Atrakstiet man ziņu par Jūsu kāzu dienas datumu, dienas plāniem, un norādiet summu, kādu vēlaties tērēt kāzu fotogrāfa budžetam un mēs varēsim sadarboties!

 

Kāzu fotogrāfa pakalpojumi klientu ērtībām tiek piedāvāti dažādos pakalpojumu komplektos. Visos kāzu fotopakalpojumu komplektos klients saņem USB vai DVD ar apstrādātām augstas izsķirtspējas digitālām fotogrāfijām printēšanai un samazināta izmēra digitālām fotogrāfijām interneta vajadzībām, kā arī ar paroli aizsargātu online fotogaleriju.

Kāzu fotografēšana notiek gan dokumentālā stilā, bez iejaukšanās notiekošajā, tverot dabiskus momentus un patiesas emocijas, kā arī kāzu fotogrāfijas papildina jaunā pāra iepriekš izplānota individuāla fotosesija.

 

Apmēram 8 nedēļu laikā pēc kāzām klients saņem apstrādātas digitālas fotogrāfijas (krāsu un tonalitātes korekcija, kadrēšana, attēla defektu korekcija), ierakstītas oriģināla dizaina datu nesējā. Pozētām jaunā pāra tuvplāna fotogrāfijām papildus tiek veikta padziļināta fotoretuša.

Papildus klientiem tiek piedāvāts veikt pasūtījumu savu kāzu eksluzīvas kvalitātes fotogrāmatai (Silver Grain, GraphitiStudio). Fotogrāmatas makets ar vēlamajām fotogrāfijām  tiek precizēts, vienojoties ar klientu. Ir pieejami dažādi fotogrāmatu noformējuma varianti un izmaksas, sākot no 50 Eur.

 

Fotogrāfa rezervācija kāzu datumam tiek īstenota ar avansa iemaksu 1/3 apmērā no pakalpojuma summas un rezervācija ir spēkā tikai pēc avansa iemaksas un kāzu fotopakalpojumu līguma parakstīšanas, kas garantē vienādi objektīvas tiesības abām pusēm (līgumu ir apstiprinājusi Latvijas kāzu fotogrāfu Asociācija).

 

Kopējā cena par kāzu fotogrāfa pakalpojumiem veidojas no kāzu fotogrāfa darba stundu skaita un iekļauto pakalpojumu klāsta.

 

Lai noskaidrotu vai kāzu fotogrāfs ir pieejams Jūsu kāzu dienā un lai precizētu piedāvājumus un cenu, lūdzu sazinieties epastā vai zvanot.
 

bottom of page