top of page

F O T O G R I M S

"Nekas nepadara sievieti skaistāku kā pārliecība,
ka viņa ir skaista"

- Sofija Lorēna - 

Fotosesijā profesionāls fotogrims ir vēlams, bet nav obligāts. Tomēr profesionāls fotogrims ļaus jums sajusties kā īstai modelei. Būs nojaukti pēdējie šķēršļi, lai fotokamera jūs dievinātu.

 

Fotogrimam nav obligāti jābūt ļoti spilgtam un dekoratīvam. Tas var būt pavisam nemanāms, bet tas vienalga akcentēs jūsu izskata skaistākās detaļas un palīdzēs nomaskēt ādas defektu un spīdumu. Mūsdienu digitālās fotokameras fiksē vissīkākās jūsu sejas detaļas. Kāda rētiņa, pumpiņa vai apsārtums, kas dienasgaismā spogulī nav redzama, fotogrāfijā būs pamanāma. Bez tā, ka zibspuldžu gaismas ir ļoti spilgtas, tās pārstāv arī citu gaismas spektru kā dienasgaisma, kā rezultātā fotogrāfijā ir iepējams uzņmet vissīkākās jūsu sejas nianses.

 

Fotogrims tiek uzklāts ar profesionālu dekoratīvo kosmētiku, kas speciāli paredzēta fotosesijas vajadzībām. 

 

Pie vizāžistes jūs varat nākt ar konkrētām idejām par jums vēlamo grimu, izskatu vai tēlu. Tāpat, jūs varat klātienē aprunājoties ar vizāžisti, vienoties par kokrētu grima veidu. Laiks, kas nepieciešams grimēšanai ir atkarīgs no grima veida un tas svārstās no 40 - 90 minūtēm. No grima veida atkarīgas arī vizāžistes pakalpojumu cenas (skatīties).

 

Fotogrima uzklāšana pirms fotoseijas ļauj lieliski noskaņoties fotosesija.

 

Fotogrimu var pieteikt piesakoties uz fotosesiju zvanot +371 22334488, vai pieteikties tikai uz grimu pa tālruni +371 29274457 (Ieva), vai rakstot uz e-pastu: info@labafotostudija.lv. 

 

Punča fotosesijas cenas, laba fotostudija
Punča fotosesija, punča foto, punča bilde, laba fotostudija
bottom of page