Mazuļu fotosesijas Labā fotostudija
Mazuļu fotosesijas Labā fotostudija
Mazuļu fotosesijas Labā fotostudija
Mazuļu fotosesijas Labā fotostudija
Mazuļu fotosesijas Labā fotostudija
Mazuļu fotosesijas Labā fotostudija

MAZUĻA FOTOSESIJA

"Mazulis vienmēr sagādā daudz vairāk rūpju kā iedomājies....
un ir daudz brīnišķīgāks kā jebkad esi sapņojusi"

- Čārlijs Osgods- 

Ilgi gaidītais brīnums ir noticis - jūsu mazulītis ir piedzimis. Katra diena, pat ar otro, trešo vai ceturto bērniņu ir pārsteigumiem un neviltotas mīlestības pilna. Raugoties uz mazo cilvēciņu - tik maziņu, bet jau tik perfektu, radīšanas brīnums joprojām paliek noslēpums.

 

Jūsu bērns visos vecumos ir brīnumains un unikāls, bet mazulīša periods beidzas ļoti ļoti ātri. Bieži vien jau pēc gadiņa vai diviem raugoties uz citu mazulīti vairs pat neticās, ka arī tavējais reiz bija tik mazs.

 

Apstādiniet laiku un iemūžiniet savu jaundzimušo jaukās un mīlīgās fotogrāfijās, kuras jums vienmēr atgādinās, ka tas piecgadīgais rakaris reiz bija tik piemīlīgs un maziņš.

 

Labā fotostudija un fotogrāfs Kaspars Suškevičs dod priekšroku maksimāli dabīgām jaundzimušo un mazuļu fotogrāfijām. Mazuļi netiek īpaši pārģērbti un apģērbti, jo viņi taču paši par sevi ir perfekti.  Tāpat arī mākslīgi būvētu kadru mode mēdz būt mainīga, bet dabiskums vienēr ir modē. Fotografēšanas procesā tiek izmantotas dabīgu krāsu segas un šalles, uz kurām mazulītis tiek noguldīts vai viegli ietīts.  Fotostudijā ir arī cepurītes un galvas lentītes, ar kurām koķeti var akcentēt mazuļa dzimumu.

 

Tomēr, ja ir vēlēšanās pēc modernā stila fotogrāfijām, Labā fotostudijā ir vairāki aksesuāri, kas ļauj piepildīt arī šo ieceri.

 

Labās fotostudijas telpas ir ļoti siltas (ir arī sildītājs), lai mazulīti varētu fotografēt arī pilnīgi bez apģērba.

 

Labā fotostudija ir ļoti piemērota arī jau nedaudz lielākiem pasaules izzinātājiem, jo tā ir iekārtota tā, ka klasiskas studijas grīdas gaismu statīvu vietā tiek izmantoti profesionāla griestu statīvu sistēma Skyline; uz grīdas nemētājas vadi, kurus mazuļi varētu pagaršot, nav statīvi, kurus viegli var apgāzt. Labā fotostudija ir īpaši padomājusi par mazuļu drošību un vecāku mieru fotosesijas laikā.

 

Jūsu jaundzimušās pērlītes augs un būs neizsmeļams prieka avots. Lai vienmēr atcerētos pašu sākumu, iemūžiniet to!

 

Labā fotostudija un fotogrāfs Kaspars Suškevičs piedāvā no vairākiem jaundzimušo vai mazuļu fotosesiju variantiem - izvēlēties tieši jums atbilstošāko. Radošās idejas pasmeļaties portfolio. Uz dažiem biežāk uzdotajiem jautājumiem ir sniegtas atbildes, bet neatbildēta jautājuma gadījumā zvaniet +37122334488 vai rakstiet uz e-pastu info@labafotostudija.lv

  • Facebook Labafotostudija
  • Instagram Labafotostudija
  • Twitter Labafotostudija
  • Latvijas kāzu fotogrāfu Asociācija
  • Fotogrāfs Kaspars Suškevičs

                                    Fotogrāfijas un teksts © fotogrāfs Kaspars Suškevičs                                    

Latvija Tel. nr. 22334488  vai  29274457     epasts : info@labafotostudija.lv
Fotogrāfam Kasparam Suškevičam ir tiesības izmantot sevis uzņemtās fotogrāfijas pašreklāmas nolūkiem un publicitātei. Fotogrāfiju un teksta izmantošana atļauta tikai ar fotogrāfa Kaspara Suškeviča piekrišanu. Fotogrāfiju izmantošanas gadījumā obligāta norāde uz autoru un mājaslapu www.labafotostudija.lv

2021

Privātuma Politika