top of page

INTERJERU FOTOSESIJA

"Uzburt klātbūtnes sajūtu..."

Labas interjera fotogrāfijas parāda mājīgo atmosfēru un ienes fotogrāfijā klātbūtnes sajūtu. Labas nekustamā īpašuma fotogrāfijas atklāj gaismu spēles, akcentē būtiskākos interjera elementus. Labas interjera fotogrāfijas noder nekustamo īpašumu, viesnīcu, restorānu vai citu pakalpojumu sniedzēju sfērā, kvalitatīvas interjera un eksterjera fotogrāfijas ir panākumu pamatā.

Labā Fotostudija piedāvā dažādus nekustamā īpašuma fotogrāfijas veidus :

  • mājokļa fotografēšana - kvalitatīva mājokļa fotogrāfija spēj atstāt labu pirmo iespaidu, kā arī radīt vēlmi cilvēkam īpašumu aplūkot klātienē. Labā Fotostudija parūpēsies gan par labāko mēbeļu izvietojumu, kompozīciju, izgaismos un izcels telpas elementus;

  • viesnīcu fotografēšana - kvalitatīvas viesnīcu interjera fotogrāfijas palīdzēs klientiem izvēlēties tieši Jūsu piedāvājumu. Viesnīcu interjera foto klientiem parādīs to, cik rūpīgi un gādīgi Jūs izturaties pret saviem klientiem, kāda ir Jūsu piedāvāto telpu atmosfēra.

  • telpu fotografēšana - ļoti svarīgas ir pakalpojuma fotogrāfijas, it īpaši tad, ja pakalpojums tiek sniegts iekštelpās. Telpu fotogrāfijas, kurās redzam arī pašu pakalpojumu, klientam palīdzēs izprast pakalpojumu un vērsties tieši pie Jums.

 

Interjera un nekustamā īpašuma fotogrāfijas tiek sagatavotas 10 darbadienu laikā vai pēc vienošanās. Jūs saņemsiet tehniski kvalitatīvi apstrādātas un situatīvi izteiksmīgas digitālās fotogrāfijas.

 

Nekustamā īpašuma fotosesijas cena ir atkarīga no darba apjoma, norises vietas, nepieciešamā fotostudijas tehniskā aprīkojuma. Interjera fotografēšanas cenas precizēšanai lūgums sazināties ar Labā Fotostudija.

    

Zvaniet +37122334488 vai rakstiet uz e-pastu info@labafotostudija.lv fotogrāfam Kaspars Suškevičam, lai pieteiktu sadarbību.

Fotopakalpojumi uzņēmumiem
sabilex interjers 13 feb 2020 print-15.J
Komforta un atpūtas zona, laba fotostudija, laba fotostudija
Businesswoman in white
bottom of page