NEKUSTAMO ĪPAŠUMU FOTOSESIJA

"Uzburt klātbūtnes sajūtu..."

Labas interjera fotogrāfijas parāda mājīgo atmosfēru un ienes fotogrāfijā klātbūtnes sajūtu. Labas nekustamā īpašuma fotogrāfijas atklāj gaismu spēles, akcentē būtiskākos interjera elementus. Labas interjera fotogrāfijas noder nekustamo īpašumu, viesnīcu, restorānu vai citu pakalpojumu sniedzēju sfērā, kvalitatīvas interjera un eksterjera fotogrāfijas ir panākumu pamatā.

Labā Fotostudija piedāvā dažādus nekustamā īpašuma fotogrāfijas veidus :

  • mājokļa fotografēšana - kvalitatīva mājokļa fotogrāfija spēj atstāt labu pirmo iespaidu, kā arī radīt vēlmi cilvēkam īpašumu aplūkot klātienē. Labā Fotostudija parūpēsies gan par labāko mēbeļu izvietojumu, kompozīciju, izgaismos un izcels telpas elementus;

  • viesnīcu fotografēšana - kvalitatīvas viesnīcu interjera fotogrāfijas palīdzēs klientiem izvēlēties tieši Jūsu piedāvājumu. Viesnīcu interjera foto klientiem parādīs to, cik rūpīgi un gādīgi Jūs izturaties pret saviem klientiem, kāda ir Jūsu piedāvāto telpu atmosfēra.

  • telpu fotografēšana - ļoti svarīgas ir pakalpojuma fotogrāfijas, it īpaši tad, ja pakalpojums tiek sniegts iekštelpās. Telpu fotogrāfijas, kurās redzam arī pašu pakalpojumu, klientam palīdzēs izprast pakalpojumu un vērsties tieši pie Jums.

 

Interjera un nekustamā īpašuma fotogrāfijas tiek sagatavotas 10 darbadienu laikā vai pēc vienošanās. Jūs saņemsiet tehniski kvalitatīvi apstrādātas un situatīvi izteiksmīgas digitālās fotogrāfijas.

 

Nekustamā īpašuma fotosesijas cena ir atkarīga no darba apjoma, norises vietas, nepieciešamā fotostudijas tehniskā aprīkojuma. Interjera fotografēšanas cenas precizēšanai lūgums sazināties ar Labā Fotostudija.

    

Zvaniet +37122334488 vai rakstiet uz e-pastu info@labafotostudija.lv fotogrāfam Kaspars Suškevičam, lai pieteiktu sadarbību.

  • Facebook Labafotostudija
  • Instagram Labafotostudija
  • Twitter Labafotostudija
  • Latvijas kāzu fotogrāfu Asociācija
  • Fotogrāfs Kaspars Suškevičs

                                    Fotogrāfijas un teksts © fotogrāfs Kaspars Suškevičs                                    

Latvija Tel. nr. 22334488  vai  29274457     epasts : info@labafotostudija.lv
Fotogrāfam Kasparam Suškevičam ir tiesības izmantot sevis uzņemtās fotogrāfijas pašreklāmas nolūkiem un publicitātei. Fotogrāfiju un teksta izmantošana atļauta tikai ar fotogrāfa Kaspara Suškeviča piekrišanu. Fotogrāfiju izmantošanas gadījumā obligāta norāde uz autoru un mājaslapu www.labafotostudija.lv

2021

Privātuma Politika