top of page

PATĪKAMI SĪKUMI

Dzīve ir skaista

Mēs saprotam, ka detaļas un sīkumi veido noskaņojumu, tāpēc esam radījuši Labo fotostudiju, kas ir ne tikai aprīkota ar profesionālu tehniku, bet ir arī ērti iekārtota, radot vidi atraisītām un patīkamām fotosesijām ar profesionālu gala rezultātu.

 

Lai nieki nesabojātu omu, Labā fotostudijā jums ir iespēja operatīvi iegūt vai atgūt perfektu izskatu. Ņemiet līdzi labu garastāvokli, bet mēs centīsimies darīt visu, lai jūs justos kā īsti modeļi.

 

Iegriezieties pie mums vienreiz un Jūs vēlēsieties atgriezties.

Ja jūsu frizūra ātri zaudē formu, ārā slikti laika apstākļi vai kādi citi spēki jūsu rūpīgi gatavoto frizūru ir pārvērtuši līdz nepazīšanai, nesatraucieties. Jūs varēsiet ātri atgūt savu perfekto izskatu ar studijā esošo fēnu, matu taisnotāju vai lokotāju. Tāpat atradīsies arī kāda sprādze vai matu gumija frizūras nostiprināšanai.

Uz fotosesiju droši līdzi var ņemt arī to mīļo skaisto kleitu, kas ļoti burzās. Labā fotostudijā ir gludeklis un gludināmais dēlis, ar kā palīdzību varēs sakārtot drēbes. Tāpat ir arī diegs, adata un kāda saspraude, lai ātri novērstu kādu sīku ķibeli.

Izvēloties make-up speciālista pakalpojumus varēsiet justies kā top modele. Neatkarīgi vai fotosesijai jūs sagatavos jūsu iemīļotā vizāžiste vai studijas speciālists, viņu gaida ērti iekārtota un labi apgaismota darba vieta

Kautrīgākiem modeļiem būs iespēja netraucēti pārģērbties paslēpjoties aiz aizslietņa.

Nesteidzīgas fotosesijas laikā varat pārrunāt ar fotogrāfu savas radošās ieceres, malkojot kafiju vai tēju.  Savukārt fotosesijas laikā varat veldzēt slāpes ar ūdeni.

Sheet Music

Fotosesijas laikā var skanēt Jūsu iemīļotā mūzika, kas rada atbilstošās fotosesijas noskaņu. Labā Fotostudijā pieejama Bluetooh savietojama audio sistēma, kas ļauj ērti pievienot Jūsu mūzikas kolekciju no Jūsu mobilā tālruņa

liva rebeka kaapberga portreti studija 4
Fotostudijas interjers
Businesswoman in white
bottom of page