top of page
individuala fotosesija, privata fotosesija, erotiska fotosesija, portretu fotosesija, fotografs Kasp
individuala fotosesija, privata fotosesija, erotiska fotosesija, portretu fotosesija, fotografs Kasp
individuala fotosesija, privata fotosesija, erotiska fotosesija, portretu fotosesija, fotografs Kasp

PRIVĀTA / INDIVIDUĀLA FOTOSESIJA

"Pelnrušķīte ir pierādījums tam, ka jauns kurpju pāris var mainīt Tavu dzīvi..."
Tas ir attiecināms arī uz labām fotogrāfijām...

- Nezināms - 

portretu fotografs kaspars suskevics fot
Privāta fotosesija. Fotogrāfs Kaspars Su
Laptop & Coffee

Ikviens cilvēks un jo īpaši sievietes kaut reizi mūžā ir sapņojuši kaut uz brīdi kļūt par fotomodeli. Atmet ikdienas steigu un piepildi šo sapni - ļaujies sev iemirdzēties zibspuldžu gaismā. 

 

Un tā ir absolūta patiesība, ka visi cilvēki ir skaisti un fotogēniski. Kopā ar fotogrāfu Kasparu Suškeviču privātas fotosesijas laikā veidosim profesionālas fotogrāfijas, kas priecēs tevi un sagādās daudz komplimentu, bet atmiņa paliks kā piedzīvojums un uzdrīkstēšanās.

 

Profesionālā Labā Fotostudija Rīgā Jūs varat radīt ļoti klasiskus kompozicionālus portretus CV un darba vajadzībām; vai gluži pretēji - satriecoši radošas fotogrāfijas uz dažādiem foniem, gan intejera fonos, gan dažādas krāsas papīra fotofonos. Pie interjera sienas var tikt veidotas ļoti romantiskas vai greznas fotogrāfijas. Savukārt, ja gribās ko personiskāku, pikantāku un erotisku - Labā fotostudijā ir šādas iespējas un erotisko foto meistars Kaspars Suškevičs ar profesionālu pieredzi palīdzēs justies ērti . Labā fotostudijā ir arī daudz dažādi aksesuāri - mīkstie krēsli, dīvāns, bāra krēsli, segas, ādas, audumi, sveces un 3x3 metrus liels logs.

 

Labās Fotostudijas fotogrāfa Kaspara Suškeviča rīcībā ir profesionāls mobilais fotostudijas apgaismojums, kas ļauj fotostudijas kvalitātes fotogrāfijas uzņemt arī ārpus studijas. Jūs varat izvēlēties fotografēšanās vietu - savas mājas vai kādu citu interjeru.

 

Protams, lielisks fons ir daba - parks, mežs, pļava, jūra. Uz šī fona Jūsu fotogrāfijas vienmēr būs unikālas.

 

Fotosesijai var piedāvāt pilnīgi oriģinālas idejas vai mazliet pašpikotas interneta dzīlēs, bet ideju vakuuma brīžos fotogrāfs ieteiks tēlus, noskaņas un pozas kā profesionāliem modeļiem.

 

Lai pilnībā izbaudītu fotomodeļa statusu, Labā fotostudijā  ir pieejami arī profesionāli vizāžistes makeup  un matu  sakārtojuma pakalpojumi (vairāk).

 

Iejūties fotomodeļa lomā un brīnišķīgi pavadi laiku!

 

Labā fotostudija un fotogrāfs Kaspars Suškevičs piedāvā no vairākiem privāto, portretu, individuālo, erotisko fotosesiju variantiem izvēlēties tieši sev atbilstošāko. Radošās idejas var pasmelties galerijā. Uz dažiem biežāk uzdotajiem jautājumiem ir sniegtas atbildes, bet neatbildēta jautājuma gadījumā zvaniet +37122334488 vai rakstiet uz e-pastu: info@labafotostudija.lv

bottom of page