Privāta fotosesija
Privāta fotosesija

PRIVĀTA / INDIVIDUĀLA FOTOSESIJA

"Pelnrušķīte ir pierādījums tam, ka jauns kurpju pāris var mainīt Tavu dzīvi..."
Tas ir attiecināms arī uz labām fotogrāfijām...

- Nezināms - 

Ikviena sieviete kaut reizi mūžā ir sapņojusi kaut uz brīdi kļūt par modeli. Atmet ikdienas steigu un piepildi šo sapni - ļaujies sev iemirdzēties zibspuldžu gaismā. 

 

Un tā ir absolūta patiesība, ka visi cilvēki ir skaisti un fotogēniski. Kopā ar fotogrāfu Kasparu Suškeviču privātas fotosesijas laikā radi profesionālas fotogrāfijas, kas priecēs tevi un sagādās daudz komplimentu sociālajos tīklos, bet atmiņa paliks kā piedzīvojums un uzdrīkstēšanās.

 

Profesionālā Labās fotostudijas telpā Jūs varat radīt ļoti klasiskus kompozicionālus portretus CV un darba vajadzībām; vai gluži pretēji - satriecoši radošas fotogrāfijas uz standarta baltā, pelēkā vai melnā fona. Pie interjera sienas var tikt veidotas ļoti romantiskas vai ļoti greznas fotogrāfijas. Savukārt, ja gribās ko personiskāku, pikantāku un erotisku - romantiskas, balta metāla mēbeles ar baldahīnu arī ir studijā. Labā fotostudijā ir arī daudz dažādi aksesuāri - mīkstie krēsli, dīvāns, bāra krēsli, segas, ādas, audumi, sveces un 3x3 metrus liels logs.

 

Labās Fotostudijas fotogrāfa Kaspara Suškeviča rīcībā ir profesionāls mobilais studijas apgaismojums, kas ļauj studijas kvalitātes fotogrāfijas uzņemt arī ārpus studijas. Jūs varat izvēlēties fotografēšanās vietu - savas mājas vai kādu citu interjeru.

 

Protams, visneatkārtojamākais fons ir daba - parks, mežs, pļava, jūra. Uz šī fona Jūsu fotogrāfijas vienmēr būs unikālas.

 

Fotosesijai var piedāvāt pilnīgi oriģinālas idejas vai mazliet pašpikotas interneta dzīlēs, bet ideju vakuuma brīžos fotogrāfs ieteiks tēlus, noskaņas un pozas kā profesionāliem modeļiem.

 

Lai pilnībā izbaudītu modeles statusu, Labā fotostudijā ir pieejami arī vizāžistes makeup  un matu  sakārtojuma pakalpojumi (vairāk). Lai nebūtiski sīkumi nebojātu omu un nejauktu noskaņu, Labā fotostudija piedāvā vairākus patīkamus sīkumus - Odziņas (vairāk).

 

Iejūties fotomodeles lomā un brīnišķīgi pavadi laiku!

 

Labā fotostudija un fotogrāfs Kaspars Suškevičs piedāvā no vairākiem ZVAIGZNE - privāto fotosesiju variantiem - izvēlēties tieši sev atbilstošāko. Radošās idejas var pasmelties galerijā. Uz dažiem biežāk uzdotajiem jautājumiem ir sniegtas atbildes, bet neatbildēta jautājuma gadījumā zvaniet +37122334488 vai rakstiet uz e-pastu: info@labafotostudija.lv

  • Facebook Labafotostudija
  • Instagram Labafotostudija
  • Twitter Labafotostudija
  • Latvijas kāzu fotogrāfu Asociācija
  • Fotogrāfs Kaspars Suškevičs

                                    Fotogrāfijas un teksts © fotogrāfs Kaspars Suškevičs                                    

Latvija Tel. nr. 22334488  vai  29274457     epasts : info@labafotostudija.lv
Fotogrāfam Kasparam Suškevičam ir tiesības izmantot sevis uzņemtās fotogrāfijas pašreklāmas nolūkiem un publicitātei. Fotogrāfiju un teksta izmantošana atļauta tikai ar fotogrāfa Kaspara Suškeviča piekrišanu. Fotogrāfiju izmantošanas gadījumā obligāta norāde uz autoru un mājaslapu www.labafotostudija.lv

2020

Privātuma Politika