Punča fotosesija
Punča fotosesija
Punča fotosesija

PUNČA FOTOSESIJA

"Tas ir īpaši jauki - spēt piedalīties radīšanā"

- Pamela S. Nadava - 

Bērna dzimšanas brīnums ir sievietes privilēģija. Bērniņa gaidību laikā sieviete staro un sievišķiba spraucas no katras mazākās šuniņas.

 

Gaidību laiks reizē ir garš un īss. Ap devītā mēneša baigām sieviete jau deg nepacietība satikt un sveicināt mazuli šajā pasaulē; bet, salīdzinot ar visu turpmāko mūžu, šie deviņi mēneši tomēr tāds mirklis vien ir. Turpmāko notikumu karuselī, kad katra diena nes jaunumus, gaidību laiks ātri aizmirstas.

 

Bērniņa gaidību laiks īpašs laiks, kad gan sieviete uz pasauli, gan pasaule uz sievieti raugās ar maiguma un mīlestības acīm. Apstādiniet šo apgaroto skatienu un sievišķīgās aprises jaukās un mīļās punča fotogrāfijās.

 

Punča fotosesija var būt  kā intīms ceļojums sievietes pasaulē - pilnīgi privātā fotosesijā. Fotosesija var būt kā mīlestības manifestācija abu topošo vecāku fotosesijā. Punča fotosesija var būt arī ļoti jautrs un  mīlestības pilns piedzīvojums kopā ar bērniņa tēvu un vecākajiem bērniem.

 

Labā fotostudija un fotogrāfs Kaspars Suškevičs piedāvā no vairākiem PUNČA fotosesiju variantiem - izvēlēties tieši jums atbilstošāko. Radošās idejas pasmeļaties portfolio. Uz dažiem biežāk uzdotajiem jautājumiem ir sniegtas atbildes, bet neatbildēta jautājuma gadījumā zvaniet +37122334488 vai rakstiet uz e-pastu: info@labafotostudija.lv

  • Facebook Labafotostudija
  • Instagram Labafotostudija
  • Twitter Labafotostudija
  • Latvijas kāzu fotogrāfu Asociācija
  • Fotogrāfs Kaspars Suškevičs

                                    Fotogrāfijas un teksts © fotogrāfs Kaspars Suškevičs                                    

Latvija Tel. nr. 22334488  vai  29274457     epasts : info@labafotostudija.lv
Fotogrāfam Kasparam Suškevičam ir tiesības izmantot sevis uzņemtās fotogrāfijas pašreklāmas nolūkiem un publicitātei. Fotogrāfiju un teksta izmantošana atļauta tikai ar fotogrāfa Kaspara Suškeviča piekrišanu. Fotogrāfiju izmantošanas gadījumā obligāta norāde uz autoru un mājaslapu www.labafotostudija.lv

2021

Privātuma Politika