FOTO TEHNIKA

"Gaisma veido fotogrāfiju. Apskauj gaismu. Apbrīno to. Mīli to. Bet pāri visam - zini to. To ir vērts zināt, jo tad jūs zināsiet fotogrāfijas noslēpumu"

- Džordžs Īstmens- 

Labā fotostudija piedāvā augstas kvalitātes dažādu studijas tehniku un aprīkojumu, kas ļauj fotostudijā strādāt gan profesionāliem fotogrāfiem, gan cilvēkiem, kas fotografēšana ir sirdij tuvs hobijs.

Labā Fotostudijā tiek izmantotas 5 gab. Quantuum Pulse PRO 600 studijas zibspuldzes. Quantuum Pulse PRO zibspuldzes ir daļa no jaunās Quantuum sērijas profesionāliem fotogrāfiem. To izceļ sevišķi īsais zibšņa ilgums 1/5000 - 1/800 s, ātrs uzlādes laiks 0.05-1.2s un īpaši augsta krāsu stabilitāte: 5600K +/- 100 K.
Quantuum Pulse PRO 600 ir aprīkota ar 150W halogēno modelējošo gaismu. Pulse PRO 600 izmanto Bowens vītni, kas ļauj to savietot ar plašu gaismas veidotāju klāstu.

 

Labā Fotostudijā tiek izmantota griestu statīvu sliežu sistēma "SkyLine" studijas zibspuldžu stiprināšanai, kas ievērojami atvieglo darbu un ļauj ērti justies gan fotogrāfam, gan arī klientiem, visas vadu sistēmas stiprinās pie griestiem, tādējādi grīda ir absolūti brīva no vadiem un statīviem.

Labā Fotostudijā pieejams izliektās bezgalības sienas baltais fons 4x3m,  uz vietas pieejami melnas, pelēkas, brūnas un zaļas chromakey krāsas foni 2,7x6m, kā arī pēc pasūtījuma jebkura krāsa no ražotāja piedāvāto papīra foniem 2,7x 11m,  motorizēta fonu pacelšanas / nolaišanas sistēma.

Labā Fotostudijā pieejami gaismas veidotāji :

   - 200 X 140 cm softboks

   -120 cm paraboliskais softboks

   - 180 X 30 cm stripboks ar šūnām

   - 90 X 30 cm stripboks

   - 70 cm un 50 cm Beauty Dish ar šūnām

   - snoot, backlight reflektors, šūnas, klapes, barndoor, krāsu filtri utt.

Labā Fotostudijā produktu un priekšmetu fotosesijām pieejams profesionāls fotogalds ar iespēju izgaismot objektus no visām pusēm, ieskaitot gaismas avotu zem objekta, kā arī ir pieejama gaismas telts 60x60cm izmēros.

  • Facebook Labafotostudija
  • Instagram Labafotostudija
  • Twitter Labafotostudija
  • Latvijas kāzu fotogrāfu Asociācija
  • Fotogrāfs Kaspars Suškevičs

                                    Fotogrāfijas un teksts © fotogrāfs Kaspars Suškevičs                                    

Latvija Tel. nr. 22334488  vai  29274457     epasts : info@labafotostudija.lv
Fotogrāfam Kasparam Suškevičam ir tiesības izmantot sevis uzņemtās fotogrāfijas pašreklāmas nolūkiem un publicitātei. Fotogrāfiju un teksta izmantošana atļauta tikai ar fotogrāfa Kaspara Suškeviča piekrišanu. Fotogrāfiju izmantošanas gadījumā obligāta norāde uz autoru un mājaslapu www.labafotostudija.lv

2021

Privātuma Politika