top of page
Mature Businesswoman

DARBINIEKU FOTOSESIJA

"Dižens mērķis bez lieliskiem darbiniekiem ir nesasniedzams"

- Džims Kolins - 

Jūsu darbinieki ir uzņēmuma vērtīgākais aktīvs un labākā reklāma. Profesonālas darbinieku fotogrāfijas lieliski papildina interneta mājas lapas saturu, kā arī ir ir nozīmīgs elements uzņēmuma koorportīvās identitātes veidošanā.

 

Jūsu darbinieku fotosesija var notikt Labā fotostudijā, kurā ir radīti visi priekšnoteikumi augsti profesionālu klasisko portretu uzņemšanai vai gluži pretēji - ļoti radošām fotogrāfijām.

 

Profesionālas mobilās studijas gaismas ļauj īstenot darbinieku fotosesiju arī uzņēmumā- biroja telpās, ražotnē vai citā vidē, kas ir nozīmīga komercdarbībai.


Pirms fotosesijas ar klientu tiekoties tiek pārrunātas klienta vēlmes un ko tieši nepieciešams iegūt gala rezultātā.Pēc fotosesijas maksimāli 10 darba dienu laikā visas digitālās fotogrāfijas tiek apstrādātas ar standarta korekciju - krāsu, toņu, kontrasta labošana. Iegūtās apstrādātās digitālās fotogrāfijas pēc klienta vēlmes tiek ierakstītas Labās fotostudijas mājas lapas serverī ar piekļuves paroli vai USB / DVD datu nesējā.

 

Lūgums veiksmīgas sadarbības īstenošanai laicīgi plānot un pieteikt fotogrāfa pakalpojumus. Pirms korporatīvo fotopakalpojumu sniegšanas  ar klientu tiek noslēgts līgums par pasūtījumu un puses vienojas par priekšapmaksu. 

 

Darbinieku fotosesijas cena ir atkarīga no fotosesijas specifikas, tās norises vietas un nepieciešamā Labā Fototstudija tehniskā aprīkojuma , stilista un vizāžista darba. Lai precizētu cenu, nepieciešams sazināties ar Labā Fotostudija.

 

Lai pieteiktu Jūsu uzņēmuma darbinieku fotosesiju, zvaniet +37122334488 vai rakstiet uz e-pastu: info@labafotostudija.lv

bottom of page