V A L E N T Ī N A   D I E N A S

F O T O S E S I J A

"Mīlestības piecdesmit nokrāsas...
Romantiski vai kaislīgi, rotaļīgi vai nopietni"

- Nezināms - 

Tikai februārī ir pieejams īpašs fotosesiju noformējums, dekorācijas un aksesuāri "Labā fotostudijā" - vairākas dekorācijas par vienu cenu, kas ļaus radīt dažādu noskaņu Valentīndienas fotostāstus.

Kopā ar fotogrāfu Kasparu Suškeviču Valentīna dienas fotosesijas laikā radīsiet profesionālas fotogrāfijas, kas priecēs Jūs un sagādās daudz komplimentu sociālajos tīklos, bet atmiņā paliks kā piedzīvojums un uzdrīkstēšanās.

 

Lai pilnībā izbaudītu modeles statusu, Labā fotostudijā ir pieejami arī vizāžistes pakalpojumi. Lai nebūtiski sīkumi nebojātu omu un nejauktu noskaņu, Labā fotostudija piedāvā vairākas patīkamus sīkumus - Odziņas (vairāk).

 

Izveidojiet savas mīlestības un kaisles stāstu Valentīna dienas fotosesijā. Fotosesijas ilgums 60 minūtes, cena 85 eiro, rezultātā Jūs iegūstat 50 skaistas apstrādātas digitālas fotogrāfijas.

 

Neatbildēta jautājuma gadījumā zvaniet +37122334488 vai +37129274457 vai rakstiet uz e-pastu: info@labafotostudija.lv

Privāta fotosesija cenas, laba fotostudija

PERFEKTS

IZSKATS

  • Facebook Labafotostudija
  • Instagram Labafotostudija
  • Twitter Labafotostudija
  • Latvijas kāzu fotogrāfu Asociācija
  • Fotogrāfs Kaspars Suškevičs

                                    Fotogrāfijas un teksts © fotogrāfs Kaspars Suškevičs                                    

Latvija Tel. nr. 22334488  vai  29274457     epasts : info@labafotostudija.lv
Fotogrāfam Kasparam Suškevičam ir tiesības izmantot sevis uzņemtās fotogrāfijas pašreklāmas nolūkiem un publicitātei. Fotogrāfiju un teksta izmantošana atļauta tikai ar fotogrāfa Kaspara Suškeviča piekrišanu. Fotogrāfiju izmantošanas gadījumā obligāta norāde uz autoru un mājaslapu www.labafotostudija.lv

2019

Privātuma Politika